KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17277190

nr 1727 7190

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad K Werner, St Lars Ruin, Visby, bladets mått: 39x34 cm

Kondition: ramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 september 2025
kl 19:22:59

29/9 19:14:56 1      Vinnande bud